اهمیت آموزش الکترونیک

یکی ار مهمترین راهبرد های شرکت فانوس ایجاد بستری مناسب و سریع جهت افزایش سطح علمی عزیزان می باشد.آموزش، مهم‌ترین عامل در دنیای امروز می باشد که تاریخ نشان می‌دهد باعث پیشرفت نسل بشر شده است. هر فردی از افراد جامعه، لیاقت آموزش را دارد و کشوری که درصد بالایی از افراد تحصیل‌کرده را دارد، شانس بیشتری را نیز برای موفقیت داراست. لزا در همین راستا این شرکت تصمیم بر انتقال دانش فنی و کاربردی به همه دوستان را سر لوحه کاری خود قرارداده است.

از این پس مقالات و ویدئو های آموزشی محصولات مختلف را برای شما سروران گرامی در این قسمت سایت قرار می دهیم. پیرو همین موضوع آموزش آنتی ویروس های مختلف و نحوه عملکرد آنها را در این قسمت از سایت می توانید مشاهده نمایید. 

در آینده نزدیک آموزش نرم افزار پشتیبان گیری و بکاپ گیری نیز در این قسمت به صورت مفصل قرار می گیرد. روش های مختلف بکاپ گیری و انواع آن نیز به تفصیل شرح داده می شود.

مجازی سازی و معرفی محصولات کمپانی vmware نیز انجام می گیرد.لایسنس های vmware و محصولات متنوع آن با نام و در سایت خود این شرکت تحویل مشتریان گرامی قرار می گیرد.دوره های آموزشی آنها نیز به صورت ویدئو ارائه می گردد.

ضرورت آموزش صحیح به صورت یک امر حیاتی درآمده است. پیشرفت و توسعه شرکتها و سازمانها درگرو ارتقای سطح دانش و مهارت منابع انسانی  آنها است.گسترش IT روشهای آموزشی را دگرگون کرده و به سمت و سوی الکترونیکی شدن پیش برده است. از این سو مزایای بی شماری را برای سازمان ها ایجاد نموده تا با کمترین هزینه و صرف وقت ، بالاترین بهره وری را در میان نیروهای انسانی خود ایجاد کنند.

آموزش آنتی ویروس

آموزش سرمایه گذاری برای آینده است

آموزش بکاپ BackupExec

Veritas
لوگوی سفید فانوس

شـركت مهـندسی فـانوس دهـکده ارتـباطات در ابتدای سال ۱۳۸۶ با هدف فعاليت در زمينه راه اندازی و امنيت شبكه آغاز به كار نمود. موسسين شركت با بهره‌گيری از همكاری پرسنل متخصص، فعاليت‌های خود را به تدريج توسعه و گسترش داده‌اند.

نشانی ما

تهران، خیابان کارگرشمالی، خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، بن بست شش متری، پلاك 12

تلفن : 88354786 (021)- 88007710

همراه: 09122000734
ایمیل: info@lantern-co.com
وب سایت: www.lantern-co.com

کیو آر کد

کلیه حقوق مادی و معندی این سایت متعلق به شركت مهندسی فانوس دهکده ارتباطات می‌باشد.