آموزش آنتی ویروس تحت شبکه سیمانتک

نرم افزار بی نظیر سیمانتک یک سامانه امنیتی است که امکان حفاظت از کلیه اطلاعات شما بر روی بسترهای مختلف فیزیکی و مجازی شامل آخرین ویرایش سیستم عاملهای ارائه شده همچون Windows و Mac OS و لینوکس را ایجاد می کند.با آموزش آنتی ویروس سیمانتک در خدمت شما هستیم.
نرم افزار Symantec Endpoint Protection با بکارگیری از پنج لایه محافظتی مجزا و موتوری بسیار هوشمند جهت تشخیص سایر بد افزارهای مخرب و با به حداقل رساندن ریسک های امنیتی به یاری شما می آید تا بتوانید به کمک استفاده از کنسولی قدرتمند و بهره برداری از امکاناتی بی شمار ، پاسخ گوی آنی نیازهای حیاتی شبکه رایانه ای خود باشید.

این محصول طیف متنوعی از سیستم عامل های مختلف از جمله ویندوز، لینوکس و اپل را پشتیبانی می کند . امکان نصب از راه دور بر روی هر یک از این سیستم عاملها از طریق کنسول مدیریتی سیمانتک وجود دارد.همچنین امکان حذف محصولات امنیتی دیگر و جایگزینی آن با این آنتی ویروس نیز در این کنسول قرار دارد.

ماژول SONAR در این نرم افزار با کمک هوش مصنوعی فوق العاده پیشرفته امنیتی دوچندان ایجاد می نماید.به روز رسانی هر 4 ساعت انجام شده و محصول را همواره آپدیت قرار می دهد.

آنتی ویروس سیمانتک

Symantec Endpoint 14

در ضمن شما می توانین اطلاعات بیشتری را در سایت این کمپانی به نشانی www.symantec.com مشاهده نمایید.

آموزش آنتی ویروس سیمانتک – نحوه بستن پورت USB

آموزش آنتی ویروس سیمانتک – اتصال Active Directory به سیمانتک

آموزش آنتی ویروس سیمانتک – اسکن اتوماتیک USB Device

لوگوی سفید فانوس

شـركت مهـندسی فـانوس دهـکده ارتـباطات در ابتدای سال ۱۳۸۶ با هدف فعاليت در زمينه راه اندازی و امنيت شبكه آغاز به كار نمود. موسسين شركت با بهره‌گيری از همكاری پرسنل متخصص، فعاليت‌های خود را به تدريج توسعه و گسترش داده‌اند.

نشانی ما

تهران، خیابان کارگرشمالی، خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، بن بست شش متری، پلاك 12

تلفن : 88354786 (021)- 88007710

همراه: 09122000734
ایمیل: info@lantern-co.com
وب سایت: www.lantern-co.com

کیو آر کد

کلیه حقوق مادی و معندی این سایت متعلق به شركت مهندسی فانوس دهکده ارتباطات می‌باشد.