آموزش آنتی اسپم سیمانتک یا Symantec Mail Security

نرم افزار و آنتی اسپم بی نظیر سیمانتک یک سامانه امنیتی فوق العاده توانمند است که حفاظت از کلیه اطلاعات و ایمیل های  شما بر روی بستر ماکروسافت Exchange Server را به بهترین نحو ممکن عمیاتی میکند. این مجموعه امکانات بسیار متنوعی را جهت جلوگیری از هرزنامه ها و ویروس ها ارائه می نماید. همچنین یکی از بهترین ابزارها برای جلوگیری از پست های الکترونیکی حاوی باج افزار و  بد افزار می باشد.سیمنتک ایمیل سکیوریتی جلوی بیش از 99 درصد حملات را می گیرد.

با آموزش آنتی اسپم سیمانتک (آنتی ویروس ایمیل سرور) در خدمت شما هستیم.

آنتی اسپم Symantec Mail Security for Microsoft Exchange با بکارگیری از پنج لایه محافظتی مجزا و موتوری بسیار هوشمند جهت تشخیص سایر بد افزارهای مخرب و با به حداقل رساندن ریسک های امنیتی به یاری شما می آید تا بتوانید به کمک استفاده از کنسولی قدرتمند و بهره برداری از امکاناتی بی شمار ، پاسخ گوی آنی نیازهای حیاتی شبکه رایانه ای خود باشید.
با نرم افزار سیمانتک Endpoint Protection شما سریعترین و موثرترین آنتی ویروس دنیا را در کنار خود خواهید داشت . در ادامه با برخی از مهمترین ویژه گی های این نرم افزار آشنا می شوید .

Mail Server Antivirus

آنتی اسپم سیمانتک

در ضمن شما می توانین اطلاعات بیشتری را در سایت این کمپانی به نشانی www.symantec.com مشاهده نمایید.

آموزش آنتی اسپم سیمانتک – مروری بر Mail Security

آموزش آنتی ویروس سیمانتک – اسکن اتوماتیک USB Device

لوگوی سفید فانوس

شـركت مهـندسی فـانوس دهـکده ارتـباطات در ابتدای سال ۱۳۸۶ با هدف فعاليت در زمينه راه اندازی و امنيت شبكه آغاز به كار نمود. موسسين شركت با بهره‌گيری از همكاری پرسنل متخصص، فعاليت‌های خود را به تدريج توسعه و گسترش داده‌اند.

نشانی ما

تهران، خیابان کارگرشمالی، خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، بن بست شش متری، پلاك 12

تلفن : 88354786 (021)- 88007710

همراه: 09122000734
ایمیل: info@lantern-co.com
وب سایت: www.lantern-co.com

کیو آر کد

کلیه حقوق مادی و معندی این سایت متعلق به شركت مهندسی فانوس دهکده ارتباطات می‌باشد.