مجموعه av-test یک موسسه مستقل جهت ارزیابی و مقایسه محصولات امنیتی از جمله آنتی ویروس ها می باشد که در کشور آلمان قرار دارد.این سایت هر ساله محصولات امنیتی شرکتهای مختلف دنیا از جمله Kaspersky ، Symantec ، ESET و … در ضمینه های مختلف و در بستر سیستم عامل های متفاوت همچون ویندوز و اندروید و غیره مورد بررسی و آزمایش قرار میدهد و نتایج را اعلام می کند.

شرکت سیمانتک در آخرین اعلام نتایج سایت موفق به کسب ۶ جایزه از مهمترین جوایز انستیتو AV-Test شد.Antivirus تحت شبکه شرکت سیمانتک که به نام Endpoint Protection در این بین موفق به کسب مهمترین جایزه این انستیتو یعنی Best Protection در سال 2018 شد، در ضمن سایر محصولات این کمپانی بزرگ آمریکایی توانستن جوایزی همچون بهترین بهره وری (Performance) و بهترین حفاظت داده ها در ضمینه آنتی ویروس های خانگی و قویترین محصول آمنیتی فضای ابری را از آن خود کنند. این شرکت درحال حاضر بیش از 30درصد از بازار نرم افزارهای امنیتی جهان را در اختیار دارد.سیمانتک اندپوینت پروتکشن یکی از بهترین و قویترین نرم افزارهای امنیتی جهان است.

شرکت Symantec دارای چند آنتی ویروس تحت شبکه می باشد که کامل ترین آن Endpoint Protection می باشد.این نرم افزار از امکانات متنوعی همچون Firewall و intrusion prevention بهره می برد. قابلیت SONAR نیز که از هوش مصنوعی فوق العاده بهره میبرد یکی دیگر از نقاط مثبت این نرم افزار است.

شما می توانین اطلاعات بیشتر را از وب سایت av-test مشاهده فرمایید.

لوگوی سفید فانوس

شـركت مهـندسی فـانوس دهـکده ارتـباطات در ابتدای سال ۱۳۸۶ با هدف فعاليت در زمينه راه اندازی و امنيت شبكه آغاز به كار نمود. موسسين شركت با بهره‌گيری از همكاری پرسنل متخصص، فعاليت‌های خود را به تدريج توسعه و گسترش داده‌اند.

نشانی ما

تهران، خیابان کارگرشمالی، خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، بن بست شش متری، پلاك 12

تلفن : 88354786 (021)
ایمیل: info@lantern-co.com
وب سایت: www.lantern-co.com

کیو آر کد

کلیه حقوق مادی و معندی این سایت متعلق به شركت مهندسی فانوس دهکده ارتباطات می‌باشد.