بهترین آنتی ویروس جهان از نگاه کمپانی معتبر AV-Test

بهترین آنتی ویروس جهان از نگاه کمپانی معتبر AV-Test انتخاب گردید.مقایسه Antivirus ها توسط AV-TEST هر ساله انجام می گیرد. مجموعه av-test یک موسسه مستقل جهت ارزیابی و مقایسه محصولات امنیتی از جمله آنتی ویروس ها می باشد که در کشور آلمان قرار دارد.این سایت هر ساله محصولات امنیتی شرکتهای مختلف دنیا از جمله آنتی ویروس سیمانتک Symantec و Kaspersky و ESET و … در ضمینه های مختلف و در بستر سیستم عامل های متفاوت همچون ویندوز و اندروید و غیره مورد بررسی و آزمایش قرار میدهد و نتایج را اعلام می کند.

شرکت سیمانتک بهترین آنتی ویروس جهان در سال 2019 

شرکت سیمانتک در آخرین اعلام نتایج سایت با کسب 4 جایزه از مهمترین جوایز انستیتو AV-Test موفق شد عنوان بهترین آنتی ویروس جهان در سال 2019 شناخته شود. Antivirus تحت شبکه شرکت سیمانتک که به نام Endpoint Protection در این بین موفق به کسب مهمترین جایزه این انستیتو یعنی Best Protection در سال 2019 شد، در ضمن سایر محصولات این کمپانی بزرگ آمریکایی توانستن جوایزی همچون بهترین بهره وری (Performance) و بهترین حفاظت داده ها در ضمینه آنتی ویروس های خانگی و قویترین محصول آمنیتی فضای ابری را از آن خود کنند. این شرکت درحال حاضر بیش از 30درصد از بازار نرم افزارهای امنیتی جهان را در اختیار دارد.سیمانتک اندپوینت پروتکشن یکی از بهترین و قویترین نرم افزارهای امنیتی جهان است.

شرکت Symantec دارای چند آنتی ویروس تحت شبکه می باشد که کامل ترین آن Endpoint Protection می باشد.این نرم افزار از امکانات متنوعی همچون Firewall و intrusion prevention بهره می برد. قابلیت SONAR نیز که از هوش مصنوعی فوق العاده بهره میبرد یکی دیگر از نقاط مثبت این نرم افزار است.

آنتی ویروس ابری سیمانتک نیز در این میان آنتی ویروس های Cloud بهترین عنوان را به دست آورد و در صدر جدول قرار گرفت.در حال حاضر Symantec بزرگترین شبکه EDR یا به قولی Symantec Endpoint Detection and Response را داراست .مرکز عملیاتی امنیت سیمنتک یا security operations center با بکارگیری پیشرفته ترین متدهای روز و مجرب ترین کارشناسان حوزه امنیت بالاترین سطح Security را ارائه می دهند.

موسسه AV-TEST با بهره مندی از پیشرفته ترین لابراتوار و آزمایشگاه و انجام صدها آزمایش و اتخاذ هزاران Attack بر روی تک تک محصولات امنیتی جوایز خود را هر ساله به برندگان حوزه های مختلف اهدا می نماید.

شما می توانین اطلاعات بیشتر را از وب سایت av-test مشاهده فرمایید.

لوگوی سفید فانوس

شـركت مهـندسی فـانوس دهـکده ارتـباطات در ابتدای سال ۱۳۸۶ با هدف فعاليت در زمينه راه اندازی و امنيت شبكه آغاز به كار نمود. موسسين شركت با بهره‌گيری از همكاری پرسنل متخصص، فعاليت‌های خود را به تدريج توسعه و گسترش داده‌اند.

نشانی ما

تهران، خیابان کارگرشمالی، خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، بن بست شش متری، پلاك 12

تلفن : 88354786 (021)- 88007710

همراه: 09122000734
ایمیل: info@lantern-co.com
وب سایت: www.lantern-co.com

کیو آر کد

کلیه حقوق مادی و معندی این سایت متعلق به شركت مهندسی فانوس دهکده ارتباطات می‌باشد.