امنیت شبکه ( Network Security )

به کارگیری قابلیت ها و امکانات  نرم افزاری و سخت افزاری جهت حفظ و حراست از داده های و یکپارچگی شبکه در اصطلاح امنیت شبکه گویند. امنیت شبکه در واقع به معنای انجام اقدامات ضروری با هدف جلوگیری از آسیب پذیری سیستم و یا گسترش آن در شبکه می باشد.شرکت فانوس  با به کارگیری برترین کارشناسان این حوزه بهترین و پیشرفته ترین راهکارهای امنیتی را ار اختیار شما قرار می دهد.این شرکت محصولات متنوع نرم افزاری معروف ترین کمپانی های دنیا همچون سیمانتک و سایبروم را در حفظ و ارتقای اطلاعات و داده های حیاتی شما ارائه میدهد.

امنیت

Network Security

عملکرد امنیت شبکه

در حقیقت Network Security ترکیبی است از لایه های متفاوت دفاعی در مبادی ورودی و یا درون شبکه می باشد. در ضمن هر یک از آنها نیز خود از سیاست ها و سطوح دسترسی متنوعی تشکیل شده است. برای پیاده سازی این راهکار کلیه کاربران مجاز به دسترسی به شبکه و منابع آن می باشند ولی از فعالیت کاربران مخرب که فعالیت هایی پرخطر با ریسک بالای امنیتی انجام می دهند جلوگیری می شود.به کار گیری روش های مدرن و به روز در حوزه Security باعث کاهش ریسک نفوذ به سیستم ها می شود.استفاده از آنتی ویروس ها و دیواره های آتش از جمله این روشها می باشد.

نکات مثبت و مزایای امنیت شبکه

امروزه دنیا با سرعتی سرسام آوری به سمت دیجیتالی شدن پیش روی میکند.روشهای متنوع زندگی ، بازیهای کامپیوتری ، مشاغل افراد، یادگیری افراد در مراکز آموزشی و بسیاری از این دست دچار تغییرات بنیادی شده است. هرشرکت و مجمو عه‌ای برای ارائه خدمات مناسب و مستمر به مشتریان خود، باید از اطلاعات و داده های خود در بهترین سطح ممکن عمل نماید.با ایجاد بستری مناسب جهت پیاده سازی یک شبکه امن خیال مشتریان را آسوده نموده و به نوعی از اعتبار خود دفاع کند.

لوگوی سفید فانوس

شـركت مهـندسی فـانوس دهـکده ارتـباطات در ابتدای سال ۱۳۸۶ با هدف فعاليت در زمينه راه اندازی و امنيت شبكه آغاز به كار نمود. موسسين شركت با بهره‌گيری از همكاری پرسنل متخصص، فعاليت‌های خود را به تدريج توسعه و گسترش داده‌اند.

نشانی ما

تهران، خیابان کارگرشمالی، خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، بن بست شش متری، پلاك 12

تلفن : 88354786 (021)- 86192441

همراه: 09122000734
ایمیل: info@lantern-co.com
وب سایت: www.lantern-co.com

کیو آر کد

کلیه حقوق مادی و معندی این سایت متعلق به شركت مهندسی فانوس دهکده ارتباطات می‌باشد.