پشتیبان گیری ( بکاپ )

امروز یکی از مهمترین قسمتهای هر سازمانی داده ها و اطلاعاتی آن مجموعه می باشد که به صورت دیجیتالی بر روی سرورها و ذخیره ساز ( Storage) ها قرار می گیرد. حفظ این دیتا در برابر خطرهای بیشمار سایبری و امنیتی از جمله باج افزارها و ویروس ها مستلزم استفاده از راهکارهای مناسب بکاپ می باشد. پشتیبان گیری از داده ها مهمترین گام در حفاظت اطلاعات می باشد. متاسفانه در بسیاری از مواقع مدیران و مسئولان با بی توجهی به این نکته باعث صدمات بسیار پر هزینه و زمان بر جهت بازگرداندن دیتای از دست رفته بر اثر انفاقاتی همچون مشکلات سخت افزاری، نرم افزاری و حتی اشتباهات فردی می شوند.

شرکت وریتاس Veritas

کمپانی وریتاس تکنولوژی پیشرو در ضمینه نرم افزار و سخت افزار های پشتیبان گیری یا به عبارت دیگر بکاپ گیری می باشد.این شرکت با بیش از هفت هزار و پانصد کارمند متخصص و مجرب در ایالت الیفرنیا مستقر می باشد و توانسته با ارائه محصولاتی همچون Backup Exec و نیز Net Backup در ضمینه بکاپ گیری به شهرت بسیار زیادی دست پیدا کند.

نرم افزار Backup Exec

پشتیبان گیری

Veritas Backup Exec

نرم افزار Backup Exec مجموعه کاملی از ابزارهای گوناگون جهت تهیه نسخه پشتیبان و بازگرداندن آن در شرایط اضطراری می باشدکه امکان بکاپ گیری از سرویسها و سیستم عاملهای مختلف را در هر مقیاس داراست.

 

نرم افزار System Recovery

نرم افزار Veritas System Recovery مجموعه کاملی از ابزارهای گوناگون جهت تهیه نسخه پشتیبان و بازگرداندن آن در شرایط اضطراری می باشدکه امکان بکاپ گیری از سرویسها و سیستم عاملهای مختلف را در هر مقیاس داراست

لوگوی سفید فانوس

شـركت مهـندسی فـانوس دهـکده ارتـباطات در ابتدای سال ۱۳۸۶ با هدف فعاليت در زمينه راه اندازی و امنيت شبكه آغاز به كار نمود. موسسين شركت با بهره‌گيری از همكاری پرسنل متخصص، فعاليت‌های خود را به تدريج توسعه و گسترش داده‌اند.

نشانی ما

تهران، خیابان کارگرشمالی، خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، بن بست شش متری، پلاك 12

تلفن : 88354786 (021)- 86192441

همراه: 09122000734
ایمیل: info@lantern-co.com
وب سایت: www.lantern-co.com

کیو آر کد

کلیه حقوق مادی و معندی این سایت متعلق به شركت مهندسی فانوس دهکده ارتباطات می‌باشد.