مقایسه آنتی ویروس ها

جدیدترین مقایسه آنتی ویروس ها توسط Gartner

اگر دنبال مقایسه آنتی ویروس ها می گردید یکی از بهترین مراجع آن سایت گارتنر است.کمپانی گارتنر، (به انگلیسی: Gartner) یک شرکت پژوهشی و مشاوره ای در کشور آمریکه می باشد که در زمینه ارائه خدمات  تحقیق و پژوهش و مشاوره فناوری اطلاعات فعالیت می‌نماید. این شرکت در سال ۱۹۷۹ توسط Gideon Gartner راه‌اندازی شد و در حال حاضر با بیش از پانزده هزار نفر پرسنل مجرب دارای عملیات در ۸۵ کشور جهان می‌باشد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر استمفورد ایالات متحده آمریکا قرار دارد و سهام آن در بازار بورس نیویورک معامله می‌شود.

مربع جادویی نام یک مربعی ۴ بخشی است که گارتنر به آن Magic quadrant یا به اختصار آن MQ را می نامند.در واقع MQ یک نام تجاری شناخته شده در بازار فناوری و IT می باشد. که در اصل گزارشی از موقعیت شرکت های فعال در بازار گسترده فناوری اطلاعات را ارائه می دهد. میزان رشد و رقابت آن ها را به طور سالانه مورد بررسی قرار می دهد. و نتایج را در این جدول چهار قسمتی منتشر می نماید.

امسال نیز کمپانی سیمانتک توانست دربهترین نقطه این مربع یعنی قسمت Leaders قرار بگیرد. ایست ESET نیز خود را در جایگاه بعدی یعنی Challengers ثابت نموده. این کمپانی رتبه خود را نسبت به سال پیش ارتقاء داده. در قسمت بعدی که Visionaries نام دارد شرکت های معتبری همچون کسپراسکای،مکافی،پاندا و… قرار دارند.متاسفانه شرکت بیت دیفندر در پایین ترین قسمت قرار گرفته .شما می توانین گزارش 42 صفحه را از این لینک مشاهده بفرمایین.

لوگوی سفید فانوس

شـركت مهـندسی فـانوس دهـکده ارتـباطات در ابتدای سال ۱۳۸۶ با هدف فعاليت در زمينه راه اندازی و امنيت شبكه آغاز به كار نمود. موسسين شركت با بهره‌گيری از همكاری پرسنل متخصص، فعاليت‌های خود را به تدريج توسعه و گسترش داده‌اند.

نشانی ما

تهران، خیابان کارگرشمالی، خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، بن بست شش متری، پلاك 12

تلفن : 88354786 (021)
ایمیل: info@lantern-co.com
وب سایت: www.lantern-co.com

کیو آر کد

کلیه حقوق مادی و معندی این سایت متعلق به شركت مهندسی فانوس دهکده ارتباطات می‌باشد.